Domů / O nás
  Dárkové poukazy

   

  Objednávejte dárkové poukazy v hodnotě 300,- až 2000,-  Kč!

   

   

   

  Nevíte jaký dárek vybrat z našeho sortimentu JEZDECKÝCH POTŘEB pro Vaše děti, sourozence, příbuzné, přátelé .... ?   

   

  Připravili jsme pro Vás "Dárkový poukaz Pro Hippo" v daných finančních hodnotách
  300,-, 500,-, 1000,- ; 1500,- ; 2000,- Kč -.
   

  Dárkový poukaz má platnost 3 měsíce od data vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

   

   

   

   

   

  Anketa
  O jaký typ soutěží na našem facebooku byste měl(a) zájem?
  6 % (7)
  31 % (38)
  2 % (3)
  11 % (13)
  5 % (6)
  45 % (55)

  Celkem hlasovalo: 122

  O nás

  Naše firma byla založena v roce 2001. Od samého začátku působí na trhu s jezdeckými potřebami, krmivy a potřebami pro chov hospodářských i hobby zvířat. Hlavní provozovna je ve Dvoře Králové nad Labem, ke které v roce 2011 přibyla druhá menší provozovna v Trutnově.

  V roce 2001 jsme začínali s několika málo položkami, ale postupem času jsme se mohli díky zájmu zákazníků rozšířit a v současné době nabízíme nepřeberný sortiment zboží jak od dodavatelů z České republiky, tak i od dodavatelů z Německa, Francie, Nizozemí, Itálie, Irska, Velké Británie a jiných evropských zemí. Vše formou přímého, ale i katalogového prodeje. V roce 2013 v červnu jsme na začátku nové éry prodeje - prostřednictvím internetového obchodu www.prohippo.com, jehož jste právě návštěvníky. 

  Stali jsme se též hrdými sponzory různých jezdeckých akcí pořádaných v rámci naší, východočeské oblasti. Po celou dobu fungování firmy se svým osobním a vstřícným přístupem snažíme plnit požadavky všech našich zákazníků ke spokojenosti jejich čtyřnohých kamarádů.

  Majitelka firmy, Lucie Nováková, je koňařským nadšencem již od útlého dětství. Odborné vzdělání získala na SZeŠ v Hořicích a po škole absolvovala dlouhodobý pobyt u chovatelky arabských koní ve Spolkové republice Německo. Lucie se po svém návratu do ČR rozhodla jít vlastní cestou, zaplnit mezeru na trhu a nabídnout možnost nákupu kvalitních potřeb a krmiv pro koně. Zákazníky jsou jezdci a chovatelé koní nejen z trutnovského, ale i náchodského, jičínského a královéhradeckého okresu.

  Od roku 2008 je Lucie majitelkou 3 koní - dvou klisen a jednoho valacha, všichni plemene shagya-arab :)

   

  Věříme, že Vás naše nabídka a především osobní přístup a nadstandartní servis osloví a budete naším spokojeným zákazníkem!

   

  Těšíme se z vaší přízně a přejeme vám a vašim koním jen to dobré!

   

  Lucie Nováková a klisna DARI ( shagya-arab, maj. pan Otto Dlabola ) na výstavě Koně v akci v Pardubicích