Domů / O nás
NOVÉ dárkové poukazy

 

Objednávejte NOVÉ dárkové poukazy v hodnotě 300,- až 2000,-  Kč!

 

 

 

Nevíte jaký dárek vybrat z našeho sortimentu JEZDECKÝCH POTŘEB pro Vaše děti, sourozence, příbuzné, přátelé .... ?   

 

Připravili jsme pro Vás "Dárkový poukaz Pro Hippo" v daných finančních hodnotách
300,-, 500,-, 1000,- ; 1500,- ; 2000,- Kč -.
 

Dárkový poukaz má platnost 3 měsíce od data vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

 

 

 

 

 

Anketa
Do jaké barvy "ladíte" vybavení svého koně?
6 % (23)
3 % (12)
36 % (135)
21 % (80)
13 % (47)
21 % (77)

Celkem hlasovalo: 374

O nás

Naše firma byla založena v roce 2001. Od samého začátku působí na trhu s jezdeckými potřebami, krmivy a potřebami pro chov hospodářských i hobby zvířat. Hlavní provozovna je ve Dvoře Králové nad Labem, ke které v roce 2011 přibyla druhá menší provozovna v Trutnově.

V roce 2001 jsme začínali s několika málo položkami, ale postupem času jsme se mohli díky zájmu zákazníků rozšířit a v současné době nabízíme nepřeberný sortiment zboží jak od dodavatelů z České republiky, tak i od dodavatelů z Německa, Francie, Nizozemí, Itálie, Irska, Velké Británie a jiných evropských zemí. Vše formou přímého, ale i katalogového prodeje. V roce 2013 v červnu jsme na začátku nové éry prodeje - prostřednictvím internetového obchodu www.prohippo.com, jehož jste právě návštěvníky. 

Stali jsme se též hrdými sponzory různých jezdeckých akcí pořádaných v rámci naší, východočeské oblasti. Po celou dobu fungování firmy se svým osobním a vstřícným přístupem snažíme plnit požadavky všech našich zákazníků ke spokojenosti jejich čtyřnohých kamarádů.

Majitelka firmy, Lucie Nováková, je koňařským nadšencem již od útlého dětství. Odborné vzdělání získala na SZeŠ v Hořicích a po škole absolvovala dlouhodobý pobyt u chovatelky arabských koní ve Spolkové republice Německo. Lucie se po svém návratu do ČR rozhodla jít vlastní cestou, zaplnit mezeru na trhu a nabídnout možnost nákupu kvalitních potřeb a krmiv pro koně. Zákazníky jsou jezdci a chovatelé koní nejen z trutnovského, ale i náchodského, jičínského a královéhradeckého okresu.

Od roku 2008 je Lucie majitelkou 3 koní - dvou klisen a jednoho valacha, všichni plemene shagya-arab :)

 

Věříme, že Vás naše nabídka a především osobní přístup a nadstandartní servis osloví a budete naším spokojeným zákazníkem!

 

Těšíme se z vaší přízně a přejeme vám a vašim koním jen to dobré!

 

Lucie Nováková a klisna DARI ( shagya-arab, maj. pan Otto Dlabola ) na výstavě Koně v akci v Pardubicích