Domů / Seznam - ustájení koní
  NOVÉ dárkové poukazy

   

  Objednávejte NOVÉ dárkové poukazy v hodnotě 300,- až 2000,-  Kč!

   

   

   

  Nevíte jaký dárek vybrat z našeho sortimentu JEZDECKÝCH POTŘEB pro Vaše děti, sourozence, příbuzné, přátelé .... ?   

   

  Připravili jsme pro Vás "Dárkový poukaz Pro Hippo" v daných finančních hodnotách
  300,-, 500,-, 1000,- ; 1500,- ; 2000,- Kč -.
   

  Dárkový poukaz má platnost 3 měsíce od data vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

   

   

   

   

   

  Anketa
  Do jaké barvy "ladíte" vybavení svého koně?
  6 % (24)
  4 % (18)
  36 % (150)
  20 % (84)
  12 % (51)
  21 % (85)

  Celkem hlasovalo: 412

  Seznam - ustájení koní

   

  Choustníkovo Hradiště "Rýcholka Paddock Paradise" (u Dvora Králové n.L.)

  nabízí ustájení koní formou Paddock Paradise. Tento systém ustájení je koncipován tak, aby koně byli motivováni k pohybu, přirozeným způsobem, jak jim velí jejich instinkty. Neustálý pohyb koním zajišťuje nejen fyzické zdraví (silné a zdravé svaly, kopyta, šlachy, klouby, správnou střevní činnost), ale i psychické zdraví. Je proto vhodný pro všechny typy koní, různého stáří, pohlaví, zdravotního stavu, různých plemen a využití. PP nabízí různorodý kopcovitý terén, les, potoky, vyhřívané napajedlo, prostorný přístřešek a neustálý přístup k senu. K dispozici je samozřejmě i zázemí pro majitele umístěných koní, prozatím travnatá jízdárna.

  Cena za ustájení činí 2.500 Kč/měsíc a zahrnuje: umístění koně v PP; neustálý přístup k senu; přístup do přístřešku stlaný slámou; minerální lizy; kontrola zdravotního stavu, ošetřování vašich koní, asistence u veterinárního ošetření, asistence u strouhání; v případě potřeby dekování a další požadavky, vše po domluvě; využívání zázemí včetně sociálního zařízení
  Pro více fotografií můžete navštívit naše FB stránky

  www.facebook.com/RycholkaPaddockParadise   tel: 603 233 726 (M.Nováková)

  --------------------------------------------------------------------

   

  Jezdecká stáj NOVÝ SVĚT Dvůr Králové

  nabízí pro Vaše koně boxové ustájení s celodenním pohybem venku na přilehlých travnatých pastvinách, které jsou ohraničeny Hartským potokem a řekou Labe ( možnost plavení koní). Vše pod celodenním dohledem ošetřovatele. Nová zděná, vzdušná stáj se nachází v blízkosti centra města a přesto v klidné lokalitě plné zeleně. Tato poloha je výhodná pro všechny návštěvníky svou snadnou dostupností jak pro pěší, řidiče i dojíždějící (v blízkosti autobusového nádraží ), ale také nabídkou neomezených vyjížděk přírodou všemi směry např. Betlém – Braunův betlém, zámek Kuks, Nová Amerika, Zvičina … Provoz stáje byl zahájen v červenci 2010. V areálu, jsou možnosti zapojení i Vašeho psího kamaráda formou výcviku (agility, výcvik poslušnosti, školka pro štěňata apod.), případně sportovního vyžití pro Vás na sousedících tenisových kurtech. Tím se toto místo stalo zajímavé nejen pro příznivce koní, ale i psů.

  Více info na telefonu: 603 765 843 (M.Antonín)

  -------------------------------------

   

  Ranč UNCLE BILLA Hajnice (mezi Trutnovem a Dvorem Králové)

  nabízí rodinné prostředí s individuální péčí a přístupem. K dispozici písková jízdárna, výběhy ... Velice pěkné okolí a dlouhé vyjížďky přírodou.

  Více info na telefonu: 739 035 463 (J.Kašpárek)

  -------------------------------------

   

  Litoboř Donarova Samota (u České Skalice)

  nabízí ustájení v boxech již od 2500 Kč ; využití výběhů 9ha, pískové jízdárny, kryté haly, krásné vyjížďky v okolí Babiččina údolí - brodění v řece. Pastevní odchov – od 1500 Kč. Náprava problémových koní, výcvik koní, přeprava koní. Ubytování od 300 Kč/os. na statku v apartmánu a roubené chaloupce. Víkendové a týdenní programy spojené s jízdou na koních.

  Více info na webu nebo telefonu: 776 172 900 (Š.Prouzová) http://www.jizdarnalitobor.wbs.cz

  ----------------------------------------------

   

  Farma Bolkov (Rudník u Vrchlabí)

  nabízí celoroční pastevní odchov, na 40ha pastvin v Krkonoších v krásném rozmanitém terénu. Výcvik a pohybování koní. Dále chov ovcí a psů.

  Více info na webu nebo telefonu: 602 663 990 (S.Kašparová) http://www.farmabolkov.wz.cz

  -----------------------------------------------

   

  Vlčice u Trutnova

  nabízí prostorné boxy, celodenní výběh na pastvinách cca 3ha. K dispozici sedlovna, jízdárna a kruhovka ve výstavbě. Krmení jádrem 2xdenně, seno non-stop, napájení, vodění do výběhu, pěkné okolí pro vyjížďky. Cena dohodou dle požadovaných služeb.

  Více info na telefonu: 604 689 262 (M.Křivská)

  ------------------------------------------------

   

  JK Mates Lhotka (u Dvora Králové n/L)

  nabízí pastevní nebo boxové ustájení, ( 6ha pastvin, boxy 4 x 4 a 3,5 x 4,2 m ), jízdárna a základní skokový materiál k dispozici, náherné terény.

  Více info na telefonu: 776 772 955 (L.Weissová)

  ------------------------------------------------

  Farma Kocléřov (Vítězná-Kocléřov u Dvora Králové n/L)

  Rodinná ekofarma v Podkrkonoší nabízí celoroční pastevní ustájení koní, v režimu 24/7. Koníci jsou chováni na 15 ha pastvin a luk, mají neustálý přístup k senu, min. lizu a vodě. Individuální přístup, neustálý dohled. Cena 2000 Kč.

  Více info na telefonu: 731 488 366 (J.Štefánová)

  ------------------------------------------------

  Vlčkovice (u Dvora Králové n/L)

  nabízí boxové ustájení (3x4m) s celodenní pastvou. Individuální přístup, neustálý dohled. Možnost vyjížděk Kuks, Betlém ... Cena 3000 Kč.

  Více info na telefonu: 737 773 754 (J.Biberlová)

   

  ------------------------------------------------

   

  Zboží (u Dvora Králové n/L)

  nabízí boxové ustájení v rodinné stáji s celodenním pobytem na pastvině, volný přístup k senu a vodě.  Individuální přístup, možnost trenéra. Vyjížďky směr Záboří, Kuks, Zvičina ... Cena 3500 Kč (v ceně: mistování, krmení, sláma, seno, voda, oves, ječmen, liz, 1-2xročně očkování, pastvina, písková jízdárna 40x40m se skok.materiálem).

  Více info na telefonu: 605 400 715 (J.Strunová) e-mail: jandoska@mkinet.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

   

  ------------------------------------------------

   

  Staré Buky (u Trutnova)

  nabízí boxové ustájení v rodinné zateplené stáji. Boxy 3x3m. Podestýlka: hobliny, sláma. Krmení: seno, granule, chleba, po dohodě možno další. K dispozici jízdárna a sedlovna.

  Více info na telefonu: 737 208 311 (P.Šturm) e-mail: sturmpavel@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript