Domů / Krmiva pro koně, krmné doplňky pro koně / Krmné doplňky pro koně
  Dárkové poukazy

   

  Objednávejte dárkové poukazy v hodnotě 300,- až 2000,-  Kč!

   

   

   

  Nevíte jaký dárek vybrat z našeho sortimentu JEZDECKÝCH POTŘEB pro Vaše děti, sourozence, příbuzné, přátelé .... ?   

   

  Připravili jsme pro Vás "Dárkový poukaz Pro Hippo" v daných finančních hodnotách
  300,-, 500,-, 1000,- ; 1500,- ; 2000,- Kč -.
   

  Dárkový poukaz má platnost 3 měsíce od data vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

   

   

   

   

   

  Anketa
  O jaký typ soutěží na našem facebooku byste měl(a) zájem?
  16 % (4)
  60 % (15)
  4 % (1)
  12 % (3)
  4 % (1)
  4 % (1)

  Celkem hlasovalo: 25

  DROMY Artro 750g

  Kód: 390031300
  KOMBINACE AKTIVNÍCH LÁTEK PRO POSÍLENÍ POHYBOVÉHO APARÁTUOd koně jsou požadovány v průběhu jeho života (růst, trénink a sportovní kariéra, ale i rekonvalescence) různé typy a změny pohybu, při kterých se extrémně zatěžuje jeho kostní, svalový, šlachov

  Žádné hodnocení.
  Doba dodání 5 dní
  710,00 Kč , plus doprava
   
  DROMY Artro 750g

  KOMBINACE AKTIVNÍCH LÁTEK PRO POSÍLENÍ POHYBOVÉHO APARÁTU

  Od koně jsou požadovány v průběhu jeho života (růst, trénink a sportovní kariéra, ale i rekonvalescence) různé typy a změny pohybu, při kterých se extrémně zatěžuje jeho kostní, svalový, šlachový a kloubní aparát. Ani dobře trénovaný kůň nemusí dosáhnout svého nejlepšího možného výkonu.
  Příčinou může být vedle vrozených dispozic i onemocnění pohybového aparátu. Protože artrotické problémy negativně ovlivňují úroveň výkonu, je péče o zdravé klouby koně důležitou součástí jeho ošetřování.
  Kosti koně jsou opěrnou strukturou těla. Aby se předešlo destrukci kosti v důsledku velkého tření a nárazů, jsou povrchy kloubních hlavic a kloubních jamek potaženy chrupavkou. Při stlačování chrupavky pohybem se dutiny zmenšují, tekutina klade při stlačování odpor. Chrupavku tvoří vlákno, jehož hlavní složkou je glukosamin. Na vlákno jsou připojeny štětiny tvořené osovým proteinem a na každou z nich jsou připojena vlákna tvořená chondroitinem. Vlákna chondroitinu jsou do sebe zaklesnuta tak, že vytváří malé dutinky vyplněné kloubní tekutinou. S přibývajícím věkem nebo při nadměrné zátěži se vlákna chondroitinu zkracují a řídnou. Důsledkem je zvětšení dutin, proto se chrupavka musí více stlačit, než je započat účinný tlumící proces. Bolestivost kloubu se objeví v okamžiku, kdy se z jakýchkoli důvodů zhorší tlumící a kluzné vlastnosti chrupavky.
  Nedostatečný přísun stavebních látek pro regeneraci chrupavky a také její vysychání, vedou k postupnému obrušování a ztenčování chrupavčité vrstvy. Následné poškození chrupavky, tak omezuje funkci kloubu. Objevují se bolesti, které se stupňují a může dojít k druhotnému poškození okolních tkání (otok kloubu, zvýšená místní teplota, zmnožení tekutin v kloubu).
  Snahou majitelů koní je regenerovat chrupavku tak, aby se vlákna chondroitinu prodloužila a také zhoustla. Toho lze dosáhnout přísunem složek, které se na tvorbě chrupavky podílí. Je vhodné zařadit krmný doplněk s vysokým obsahem kolagenních peptidů, glykosaminoglykanů a účinných antioxidantů, které se podílejí na regeneraci pojivové tkáně a kloubních chrupavek, což vede ke zlepšení mechanicko - elastických vlastností. Zařazení extraktu Boswellie serraty pozitivně ovlivňuje zánětlivé procesy, zvyšuje pohyblivost především nosných kloubů.

  Indikace doplňkového krmiva: ochrana a regenerace kloubních chrupavek, pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání, hojení poškozených tkání způsobených úrazem či operačním výkonem, pro akutní, chronické nebo degenerativní procesy pohybového aparátu, pro pracovně zatěžované koně, pro koně trpící sníženou hybností kloubů.

  Doporučení:
  S ohledem na směs látek řadících se do skupiny SYSADOA - symptomaticky pomalu působící látky, doporučené dávkování 2 x ročně po dobu 60 – 90 dní.
  Tento produkt je vhodný i pro problémy chronického charakteru.

  Obsah v 1 kg doplňkového krmiva:
  Kolagenní peptidy (200 000 mg), Glukosamin hydrochlorid (140 000 mg), MSM - methylsulfonylmethan (120 000 mg), Boswellia serrata extrakt (100 000 mg), L - lysine (100 000 mg), Chondroitin sulfát (60 000 mg), DL methionin (40 000 mg), Vitamin C (32 000 mg), Vitamin E (20 000 mg), Hořčík - organická forma (4 000 mg)

  Doporučené dávkování:
  25 g na den pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg

  Balení: 750 g

  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.