Domů / Krmiva pro koně, krmné doplňky pro koně / Krmné doplňky pro koně / DROMY
  Dárkové poukazy

   

  Objednávejte dárkové poukazy v hodnotě 300,- až 2000,-  Kč!

   

   

   

  Nevíte jaký dárek vybrat z našeho sortimentu JEZDECKÝCH POTŘEB pro Vaše děti, sourozence, příbuzné, přátelé .... ?   

   

  Připravili jsme pro Vás "Dárkový poukaz Pro Hippo" v daných finančních hodnotách
  300,-, 500,-, 1000,- ; 1500,- ; 2000,- Kč -.
   

  Dárkový poukaz má platnost 3 měsíce od data vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

   

   

   

   

   

  Anketa
  O jaký typ soutěží na našem facebooku byste měl(a) zájem?
  6 % (7)
  31 % (38)
  2 % (3)
  11 % (13)
  5 % (6)
  45 % (55)

  Celkem hlasovalo: 122

  DROMY Pulmonex Plus concentrate 1500g

  Kód: 390030020
  Doplňkové krmivo pro koně s obsahem bylinných extraktů vykazující imunostimulační, protizánětlivé a bronchodilatační účinky.Vhodné pro koně s chronickým postižením dýchacího aparátu. U chronického postižení dýchacího aparátu se převážně jedná o alergickou

  Žádné hodnocení.
  Doba dodání 3-5 dní
  899,00 Kč , plus doprava
   
  DROMY Pulmonex Plus concentrate 1500g

  Doplňkové krmivo pro koně s obsahem bylinných extraktů vykazující imunostimulační, protizánětlivé a bronchodilatační účinky.Vhodné pro koně s chronickým postižením dýchacího aparátu. U chronického postižení dýchacího aparátu se převážně jedná o alergickou odpověď imunitního systému, který přichází do kontaktu s organickými alergeny, jako jsou spory plísní, prvoci a mechanické částice prachu ze sena, slámy a prostředí stáje. Projevuje se častým zhoršeným dýcháním, suchým a neproduktivním kašlem, který v počátku neprovází výtok z nozder. Příčina alergické reakce je dána i aktuálním stavem imunitního systému koně.
  Pulmonex obsahuje bylinné extrakty, vitaminy a stopové prvky, které se významně podílí na stimulaci imunitního systému, na ředění hlenu v dýchacích cestách a vykazují významnou antioxidační aktivitu. Vitamin C - Controlled release a extrakt zeleného čaje, MSM – methylsulfonylmethan – antioxidanty a bioflavonoidy podílející se na snížení oxidačního stresu, který vzniká přítomností škodlivých kyslíkových radikálů. Jablečný ocet - napomáhá stabilizovat pH v trávicím traktu. Významně se podílí na stimulaci imunitního systému a zlepšení metabolických pochodů. Obsahuje velice prospěšné enzymy podílející se na detoxikaci organismu.Eukalyptus - vykazuje silné antiseptické účinky.Zázvor pravý extrakt - působí spasmolyticky, příznivě ovlivňuje periferní prokrvení a působí protizánětlivě. Adhathoda vasica - působí silně protizánětlivě, bronchodilatačně a jako expektorans. Snižuje viskozitu bronchiálního sekretu a usnadňuje vykašlávání. Česnek pravý - příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru, působí detoxikačně, spasmolyticky, slabě anthelminticky, působí podpůrně proti infekčním onemocněním. Oman pravý – napomáhá regulovat vylučování vody, což má význam při všech zánětlivých procesech v těle. Mateřídouška obecná extrakt - má baktericidní, desinfekční, expektorační, spasmolytické a protizánětlivé účinky.
   

  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.